Self Servis Oto Yıkama Sistemleri

Anında Teslimat

Paralı Jetonlu Otomatik Makinalar

Paralı Jetonlu Otomatik Köpük Makinası

Paralı Jetonlu Otomatik Yıkama Makinası

Paralı Jetonlu Otomatik Süpürge

Yedek Parça Servisi

Yıkama Tabancası ve Hortumu

Annovi Roverberi Yıkama Pompası

Yıkama Makinası Tabancası

Başarı Tablomuz

Artı Makina Kimya olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 tüm hızımızla çalışıyoruz. Ve en iyisini yapıyoruz. Bizi tercih etmeye devam ediniz..

Self Servis Oto Yıkama Sistemleri
91%
Paralı Jetonlu Otomatik Makineler
75%
Oto Yıkama Makineleri
85%

Ekibimiz

İlyas Uçan

Yönetim

Muhittin Uçan

CEO - Müdür

Fevzi Topbaş

Teknik Ekip Lideri

Cengiz Aydın

Otomasyon Ekibi

ARTI MAKİNA KİMYA, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müşterilerine aktarmak adına kurulmuştur.
ARTI MAKİNA KİMYA, sektöründeki saygın, güvenilir, istikrarlı,kaliteli,güvenilir bir kurum olmayı hedefleyen ve bu hedef doğrultusunda alanında en iyi olmak için çabalarken her ne koşulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalışanları ile beraber, değişimi yakalayarak ve sürekli gelişimi benimseyerek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, güler yüzlü ekibimizle her başarımızla bir adım daha ileriye götürmektedir.
Müşterilerimizin bulunduğu her yerde bulunup, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmeti sağlamak firmamızın kalitesini ve farkını müşterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmiştir.

Firmamız; halı sıkma makinaları, halı yıkama makinaları, sıcak soğuk basınçlı oto yıkama makinaları, halı ve koltuk yıkama makinaları, 3 motorlu oto temizlik makinası, kompresörler, rottest yıkama makinaları jetonlu köpük makinası,jetonlu oto süpürge,jetonlu oto yıkama makinası satış  servisi ve yedek parça  ile hizmet vermektedir.ayrıca avrupa dan ithal ettigimiz endüstriyel kimyasallar ve boya koruma ve araç bakım ürünleri genel dagıtımını yapar….

Ürünlerimiz, endüstriyel temizlik ve servis ekipmanlarımız,havuz,mandıra,marina temizliğinde,mermer yıkama ve dış cephe temizleme  makinası olarak,tavuk çiftliği, büyükbaş hayvan çiftliği,tuğla fabrikası,oto kuaför,süt ürünleri et ve entegre  tesisleri temizliği, tanker,gemi,tekne,uçak,otobüs vb. araçlarda temizlik ve yıkama makinası olarak kullanılabilir….

WhatsApp WhatsApp Destek